William BrentIV

William Brent Unger

6,9
374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Brent

Aktor nie ma 173 tylko 166. Bardzo go lubię, więc postanowiłam się trochę o nim dowiedzieć. Zawsze zaczynam od wzrostu. 173.. hmm.. no ok.. ale Kelli Berglund ma ponoć 157, a on nie
wygląda przy niej jakby miał 173, od Spencera Boldmana jest niższy o głowę... Mierząc tak pi razy oko i biorąc moją głowę jako przykład.. doszłam do wniosku, ze jest niższy o 20 cm. Hal
Sparks ma 173, a w serialu Szczury Laboratoryjne widzimy, że Billy jest niższy od aktora i sięga mu do połowy czoła.. znów spr na swoim doszłam do wniosku, ze ma gdzieś koło 165.
Oglądałam różne zdj z różnymi gwiazdami i sprawdzałam ich wzrostu... za każdym razem wychodziło mi, ze ma koło 165. Poszperałam trochę na stronach internetowych i znalazłam
stronki z informacjami, ze ma 166. I z tym się zgodzę, bo porównując go z innymi gwiazdami łatwo dojść do wniosku, ze 173 to jednak za dużo :)
Pozdrawiam :)

NeitalMike

Patrzyłam równeż po sobie, ponieważ mam 165 i mam koleżankę, która ma 173/4. Patrząc na zdjęcia, czy oglądając SL to widać, że Hal
Sparks jest wyższy od Billy'ego i to jest mniej więcej taka różnica jak między mną, a moją koleżanką :)

NeitalMike

Wszystko fajnie i spoko że sama się próbowałaś dowiedzieć o nim co nieco ale on ma naprawdę 1,73 m. Obserwuję go na twitterze i instagramie. I jedna fanka kiedyś napisała że to dziwne że w wieku 17 lat (to było rok temu) ma 1,65 m wzrostu. Na co Billy jej odpowiedział: "Spoko ale ja mam 1,73 wzrostu nie 1,65". Jak znajde tego twitta to dam link. A Kelli napewno nie ma 157... Cos o tym wiem bo sama mam 157 ;) Jest ode mnie przynajmniej pol glowy wyzsza tak na oko patrzac.
A 173 cm u Billy'ego jest potwierdzone przez niego samego.

NeitalMike

Znalazłam tego tweeta.
https://twitter.com/BillyUnger/status/223169826133254144
Troszku namieszałam, ale w końcu to było prawie 2 lata temu. Miał wtedy 16 lat a fanka myślała w dodatku że ma 13 lat :) Wzrost musisz sobie sama przeliczyć na metry i centymetry bo Billy podał miarę angielską. Ale 5 '8" to ok. 1,73cm. Czyli się zgadza. Kto wie czy teraz nie ma więcej. W końcu minęło to 1,5 roku czy 2 lata ;p

Lola140392

No może masz racje :) Ale wiesz, ze niektóre gwiazdy mogą kłamać na temat swoich wymiarów? Nie mowie to o nim tylko ogólnie :) Bo nie trudno jest powiedzieć, ze np. waży się 50 kg zamiast 55. Tak samo jest ze wzrostem. A skąd wiesz, że Kelly jest od Cb wyższa o pół głowy?

NeitalMike

Teraz jak się nad tym zastanawiam, to możliwe że Kelli ma to 1,57... Gdy stoi obok Hala Sparks'a który faktycznie może mieć to 1,73 (chyba że w rzeczywistości ma więcej, ale przypuśćmy że nie), to rzeczywiście wydaje się że masz rację. Wcześniej nie wzięłam pod uwagę obcasów.
http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20131001232806/lab-rats/images/4/45/Lab_Ra ts_Season_2.jpg
Na tym zdjęciu na przykład w nowym uniformie Bree ma kilka centymetrów więcej. Możliwe że masz rację. I Billy mógł też sobie dodać parę centymetrów wtedy. Ale na tym zdjęciu z drugiego sezonu chyba faktycznie trochę podrósł bo różnica między nim a Halem jakby się zmniejszyła. Ma pewnie teraz ok. 170cm :)

Lola140392

Heh... Billy! Rośnij! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones