PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 071
ocen
6,9 10 1 121071
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Witam, tak oglądam te wszystkie posty i doszłem do jednego wniosku, czy jest ktoś kto mi poda choć jeden tytuł filmu, do którego nie będzie komentarzy typu: głupi, beznadziejny, kaszana itp.

Ludzie ile można , jak się nie podoba to nie oglądaj i już.
Wiem że niby jest wolność słowa, ale to chyba nie polega głównie na wystawianiu takich głupich i pozbawionych sensu komentarzy.

ocenił(a) film na 7
lukas730

okej... nie podoba się to nie oglądaj..
Ale powiedz mi jedną rzecz - jak bez obejrzenia filmu można stwierdzić, że się nie podoba? :)

ocenił(a) film na 7
lukas730

Moim zdaniem jeśli krytykujemy film nie wystarczy napisać kaszana ,kicz czy jak kto woli ja czasem krytykuje filmy nawet przed oglądnięciem ale staram się to uzasadnić dlaczego mi się nie podoba i co mi sie w nim nie podoba .Po drugie myślę ze takie krytyczne opinie też są potrzebne dla tych którzy nie są pewni czy pójść na ten film czy nie ja często sugeruje się takimi opiniami i gdyby było ich wie nie popełniłbym błędu idąc na film np Spider Man 3.A skarb narodów 2 zapowiada się całkiem ciekawie choć najprawdopodobniej będzie to kopia pierwszej części ale co tam będę tyle pisał pozdrawiam wszystkich .

ocenił(a) film na 9
Josie

zgadzam się, większosc komentarzy jakie się czytuje na filmwebie w szczegolnosci tych negatywnych nie sa poprate zadnymi konkretnymi argumentami co jest raczej wymagane niz samo zdanie ten film jest do bani dno czy kicz itp. troche inwencji wymaga jesli ktos siebie uwaza choc w czesci za krytyka i chce sie wypowiadac filmie to niech napisze konkretnie co jest cacy a co bee. ale co do skarbu narodow 1 czesc ogladalem kilka razy a 2 takze obejrze

Siomer

moim zdaniem takie osoby po prostu probują zwrócić na siebie uwagę, a powoławszy się na dość stare utarte porzekadło: " nie kłóć się z głupkiem, nie dość, że sprowadzi ci do swojego poziomu to jeszcze pokona doświadczeniem" zatem takie osoby powinniśmy po prostu olewać (nie odpisywać) po jakimś czasie powinni dać sobie spokój ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones