PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 055
ocen
6,9 10 1 121055
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

czy to nowy wątek w poszukiwaniach? jak widzielibyście 3 część? :) trochę nie rozumiem Bena jak można było ominąć strefę 51 ??!! zamiast za skarby mógłby sie za nowe cywizacje wziąć to dopiero byłoby odkrycie! wiadomo jest się łasym na hajs to się tak ma:D pozdro dla kumatych!

ocenił(a) film na 7
supratec3

To samo mnie zastanowiło, kapitalny był wątek z księgą prezydentów, pewnie były tam wszystkie zagadki w dziejach Ameryki, zabójstwo Kennedy'ego, Rosswell, Area 51, 11 września 2001. Ten wątek jest klasycznym przykładem na kontynuowanie filmu, a co ja o tym myślę? jak dla mnie bomba xD

recyklerek

Może to durny pomysł ,ale mi się wydaje że to ma coś wspólnego z Abrahamem Lincolnem. No bo przed tym jak prezydent dał Benowi te całe szyfry itp. to oboje stwierdzili fakt że Lincoln jest ich idolem, autorytetem itp. A jeżeli na samym końcu Gates potwierdził że na pewno zajmie się tą sprawą... Oj no są różne spekulacje :P

ocenił(a) film na 10
q_Madzik_p

Jak dla mnie wszyscy mają jakąś część prawdy i z tą strefą 51 było świetne jak Riley się ucieszył a ten kartkę przewrócił ale mieli by przynajmniej pomysł na 3 !!

użytkownik usunięty
Moniqua

Byłoby świetnie gdyby była 3 część, ale szybciej niż 2, sami przyznajcie, że czekać 3 lata (!) na kontynuację filmu to przesada. A poza tym nie wiem jak inni, ale prawie nie pamiętałam co wydarzyło się w 1, ale film był rewelacyjny :)

ocenił(a) film na 10

no ja tez dlatego oglądnęłam sobie go w środę na kompie :p

ocenił(a) film na 7
recyklerek

Cage'a raczej nie interesuje, kto zabił Kennedy'ego, bo on to już wie od czasu nakręcenia "Twierdzy"...

ocenił(a) film na 8
Agi_i_Mis

Celna uwaga. Brawo za spostrzegawczość :)

ocenił(a) film na 9
Agi_i_Mis

xD xD xD

ocenił(a) film na 8
recyklerek

nie nic w tym stylu musi byc zwiazane cos ze skarbem!!

supratec3

A ja mysle ze strona 47 moze zawierac droge do wehikulu czasowego,ale zapewne wehikul byl dawno temu znaleziony(pewnie zostawil go ktos z przyszlosci) i schowany aby nie zmieniac historii...moze ben bedzie chcial uratowac lincolna badz tez zapobiec jakies katastrofie;-)to mi przyszlo pierwsze do glowy...taka tam osobista mysl;-D co wy na to???

ocenił(a) film na 10
miastoaniolow

Fajny pomysł z tym wehikułem .... :P Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł z uratowaniem Lincolna albo może będzie chiał coś innego zrobić :p

Moniqua

Można powiedzieć ze strefa 51 polaczona jest z Prezydenetem Lincolnem
cytat wikipedia :

Strefa 51 (ang. Area 51, Dreamland ang. "Kraina marzeń" lub "Kraina snów", bądź Groom Lake, oficjalna nazwa: Air Force Flight Test Center, Detachment 3) - amerykańska baza wojskowa, zbudowana w roku 1957. Znajduje się w zachodniej części hrabstwa Lincoln na południu stanu Nevada, w Strefie Sił Powietrznych Nellis.

ocenił(a) film na 10
floo123

No ... a Riley ma takie zamiłowanie ... fajnie będzie jak wyjdzie 3 część ...

ocenił(a) film na 8
miastoaniolow

super:)

ocenił(a) film na 8
miastoaniolow

pomysł moze i fajny ale 1 i 2 były raczej zwiazane z rzeczami realnymi ... a wehikuł czasu?? to juz raczej bajka i wtedy cagowi nalezała by sie juz złota malina ehehh

supratec3

zreszta na upartego jak by ktos chcial sie dowiedziec to potrzebny jest program i screen kiedy to w filmie ben robi zdjecie z komorki stronie 47;-)moze tam cos jest rzeczywiscie napisane...kto wie;-)

miastoaniolow

pewnie jest tam cos napisane, ale jeżeli już jest to pewnie coś zmyślonego, lub też porpostu sa tam jakieś bazgroły

supratec3

nie zaszkodzi sie przekonac;-)Przeciez na tej kartce moze byc rownie dobrze nic a kto wie,byc moze rezyser napisal wstep do 3 czesci;-)

ocenił(a) film na 10
supratec3

Ale jeżeli w Księdze Prezydentów, której lokalizację zna Gates, jest coś napisane o Strefie 51 to co tu do zgadywania. Jest Księga, wystarczy jedynie przeczytać, ale tak czy siak, świetny pomysł na 3 część:))

ocenił(a) film na 7
supratec3

Strona 47 bedzie dotyczyc Area 51 (tak mi sie wydaje-wszak gdy Gates robilk zdjecie tej strony widniala tam ta nazwa). A jak Area 51, no to byc moze bedzie o czyms co nie jest z naszej planety. To sa tylko domysly, ale pamietajmy ze 3 czesc jeszcze nie zostala zapowiedziana.

ocenił(a) film na 8
Shagohad

ale co wy macie z ta strefa 51 przeciez chodzi tu o skarby a nei o kosmitów juz bardziej mi sie podobała propozycja z wehikułem czasu

supratec3

wlasnie fakt ominiecia byl bardzo dobrym posunieciem i slowa Bena do tego "nie mamy na to czasu" oraz wyraz twarzu Rileya bezcenny:D

Waptie aby str 47 odnosila sie do Area 51...bardziej bym sie sklaniaj do tezy ze chodzi o Lincolna...chociaz i tak pewnie autorzy wymysla cos nowego jesli wogole powstanie 3 czesc i bedie dotyczyc str 47:P

ocenił(a) film na 10
Belzebubich

Tak ... zgadzam się z przedmówcą ... ale fajnie by było jak by w ogóle powstało

ocenił(a) film na 8
Moniqua

Indiana Jones XXI wieku :D
film świetny, podobnie w jak pierwszej części szybkie tempo akcji, czekamy wszyscy na III część, ale aby nie za szybko, lepiej zrealizować dobry film bez pośpiechy aniżeli tandete na chybcika :P

supratec3

Ja nic nie sugeruję, ale po całej akcji ze złotym miastem Gates mógłby spokojnie wybrać się do tej biblioteki i przeczytać sobie całą książkę ;-] Przecież wszystkie kody już zna :D

ocenił(a) film na 8
keymaker_1

O ile prezydent nie zmienił kodów;).

ocenił(a) film na 8
keymaker_1

no tak ale to tylko film a film to nie zycie znalexli złote miasto unikneli wiezienia i to juz koniec

supratec3

Dlaczego każdy myśli, że strefa 51 to ma coś wspólnego z obca cywilizacja? Jacy znowu kosmici?

supratec3

Nie ważni co myśli i co to strefa 51,to tylko film! Ale już wiem czemu ludzie tak przeżywają trudne sprawy ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones