PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 071
ocen
6,9 10 1 121071
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Mamy tu do czynienia z sytuacja, kiedy sequel to bardzo pewne dorówna oryginałowi, lub go nawet przewyższy. 1 część była tak mierna ze poprzeczka nie jest już nawet zawieszona, tylko leży na ziemi...

GhostFace

Oj, fakt:) Cage chyba się strasznie nudzi, że gra w takich gniotach jak toto i inne Ghost Ridery. Skończy jak Steven Segal.

Iapetus

Jedynka była akurat bardzo dobra a wy sie nie znacie. Wcale nie są to gnioty: Ghost Rider dobry film a Skarb Narodów lepszy i ciekawszy niż te wszystkie Indiana Jonesy - o to jest klasyczny przykład gniota. Najpierw obejrzyjcie trochę filmów zamiast opisywać w ciemno po okładkach.

fagaza33

Do "Skarbu..." nic nie mam, ale porównywac to do "Indiany Jonesa" to gruba przesada tu nie ma porównania."Skarb Narodów" jest fajny ale w porownaniu z "indianą" to gmiot.

blade_12

uuuuuu chłopie jak Ty mi stawiasz ten film ponad "Indiana...", to niedobrze, niedobrze.

fagaza33

indiana jones to akurat bylo calkiem oryginalne... a teraz juz pelno filmow o skarbach i takich tam...

ocenił(a) film na 6
fagaza33

fagaza33 albo jesteś prowokatorem albo masz 12 lat :/

GhostFace

OOJJJJJJJ!!!!!!! Od Indiany prosze z daleka z brudnymi łapkami!!! A "Skarb..." xczemu nie moxcno naciagany ale przyjemny filmik na nudne wieczory przy piwku. Troche sie posmiac powytykac absurdy ale jak milo sie rozerwac bo zle nie bylo...

"Ghoust..." cuz ... hhmmm... to nie miejsce na wulgaryzmy.

ocenił(a) film na 6
grafzero1

obydwa należą do moich ulubionych,ale gdzie"Skarbowi..." do "Indiany..."

GhostFace

no cóżfaktycznie poprzeczkę trzeba w tej sytuacji podnieść a nie pokonać. Również zgodze się ze zdaniem że Cage gra ostatnio w nie najlepszych produkcjach....Gohst i Next niezbyt udane. A w sumie go lubię za Face Off czy Ptaśka....

Kryspian

Według ciebie "Indiana Jones" to "gniot"?! To jeden z moich ulubionych filmów! "Skarb..." też plasuje się w moim rankingu dość wysoko i już nie mogę się doczekać obejrzenia 2 części!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones