PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 071
ocen
6,9 10 1 121071
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Bieda

ocenił(a) film na 5

Przeglądam oceny tego filmu i nie wierzę, czy was do reszty pogięło dając mu 7/10, 8/10 a niektórzy
nawet 9. Przecież to typowa komercyjna produkcja, z denną fabułą i średnim humorem.
Obsada, no powiedzmy że Nicolas Cage był, podkreślam był, dobrym aktorem.
Obecnie gra w prawie każdej dobrze wypromowanej produkcji.
Ogólnie film mi się nie podobał, to tylko moje subiektywne zdanie ale mam nadzieję, że przestaniecie
dawać tak wysokie oceny temu filmowi, bo on po prostu na to nie zasługuje.

ocenił(a) film na 7
mk34

Czyżby ten film był tak poruszający by obudzić w zwykłym człowieku ducha wojownika i wodza narodów, dzierżącego potęgę perswazji do swoich przekonań?

Tak poważne, radziłbym wyluzować, nie każdemu się musi wszystko podobać i nie jest to powód do takich sugestii.
Poglądy są jak dupa, każdy ma swoją.

ocenił(a) film na 4
mk34

Obejrzalem dzisiaj w Jedynce. Film slaby, ale podnosze mu ocene do 4, bo rozumiem, ze jest adresowany do dzieci. Fabula niedorzeczna w kazdym calu, dialogi zenujace, ale mysle, ze kilkuletnie dzieci moga to łyknac i byc zadowolone.

ocenił(a) film na 5
per333

całkowicie si zgadzam.

mk34

Nie no, jako film akcji z elementami komedii film wypada moim zdaniem całkiem nieźle. Ja dałem 8 ze względu na Diane Kruger.

ocenił(a) film na 4
Goras96

jest w tym filmie coś czego nienawidze a mianowicie amerykańskie cwaniactwo!! Bleee

ocenił(a) film na 8
sinner3007

trzeba oglądac jedynke by w pełni cieszyć się częścią 2-ga???

ocenił(a) film na 7
terman

hehe :) Odrazu stwierdzam po twoich wypocinach mk34 że oceniasz film pod siebie i swój gust,już nie wspomne będąc u ciebie na stronoce przykuły mnie same 10/10 ja przeważnie żeby dać 10 film musi być naprawde tak mocny żęby zasłużył na tą 10 w twoim przypadku jak ci jakiś film podejdzie pod twój gust lecisz z 10 .Film powinieneś oceniać na dwojaki sposób pod siebie oraz na plusy i minusy co tak też zrobiłeś dla ciebie ten film nie ma ani plusów ani minusów ocena połowiczna .Więc takich ocen się niw bierze pod uwage bo wychodzi na 0 :).

Za nim kogoś będziesz uczył oceniać zastanów się nad tym dogłębnie bo twoje oceny są kategorycznie w większości pod siebie :)

ocenił(a) film na 1
cukierek19900

A ty co robisz dzieciaku? Piszesz o sobie? Każdym swoim wpisem na tym portalu ewidentnie na siłę narzucasz swoje zdanie...
"Za nim kogoś będziesz uczył oceniać zastanów się nad tym dogłębnie bo twoje oceny są kategorycznie w większości pod siebie" :( - zanim coś napiszesz na tym portalu to radzę kilkakrotnie się zastanowić potem iść do wc -sklepać sobie następnie ponownie się zastanowić co chcesz napisać i dopiero wtedy próbować...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

Zyga idź porób zygzagi to co ci najlepiej wychodzi.Albo idź sprawdź do domu czy jesteś,bo mama się martwi :)

ocenił(a) film na 7
Zyga152

Bo dziecko obiadu nie jadło :)

ocenił(a) film na 1
cukierek19900

Ale masz grypsy...
..Żenada...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

żenadą jest to że ty chcesz mnie dogryźć hehe :)

ocenił(a) film na 1
cukierek19900

"mnie dogryźć" ? :))))))))))))))

ocenił(a) film na 7
Zyga152

Łoł znasz alfabet :-)

ocenił(a) film na 1
cukierek19900

Ja znam ty najwyraźniej nie...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

skąd to stwierdzenie zygfrydzie ?? Jedna literka nie oznacza że nie znam alfabetu no ale dla niektórych minimalne szczegóły są ciosem poniżej pasa. Placki tak mają niestety ;/ i ty do nich należysz zygfrydzie ::)))

ocenił(a) film na 8
mk34

Jak oceniasz "chłopaki nie płaczą" 10/10 to nie pouczaj innych jak to mają robić bo się kompromitujesz

ocenił(a) film na 5
Gambit171

Chłopaki Nie Płaczą zasługują na 10/10 a tak btw co to ma do rzeczy...

ocenił(a) film na 4
mk34

Sam co drugiemu filmowi dajesz maksymalna dziesiatke, jakby co drugi film byl arcydzielem swiatowego kina. Nie jest. Oceny skrajne (1 i 10) powinny byc zarezerwowane dla rzeczy naprawde epokowych, genialnych, albo chociaz pchajacych dany gatunek do przodu o lata swietlne. "Chlopaki nie placza" NIE ZASLUGUJE na 10, bo nie jest to komedia genialna, epokowa, albo chociaz pchajaca gatunek swiatowej komedii do przodu o lata swietlne. Ba, nawet w dziedzinie polskiej komedii nie jest to rzecz szczegolnie wyjatkowa, oryginalna, kultowa, legendarna.
Sypiesz wiec tymi "dziesiatkami" gdzie popadnie, a potem pouczasz innych. A gdzie umiar w ocenach, gdzie oceny posrednie? Skala od 1 do 10 daje mozliwosc zachowania proporcji a Ty kazdy film, ktory sie Tobie bardziej spodoba obdarowujesz maksem, nie rozumiejac, ze skrajny maks to z zalozenia, z definicji rzadkosc. Jak myslisz, co na skali ocen oznaczaja szostki, siodemki, osemki czy nawet bliskie idealowi dziewiatki?

ocenił(a) film na 8
per333

zgadzam się z Twoja wypowiedzią jak z prawie żadną, mimo to daje skarbowi 2 - 8, i mimo, że zdaję sobie sprawę ze jest to mocno naciągana ocena, wystawiam ja według swoich kryterii a tłumaczyć się z tego nie mam ochoty, także - pozdrawiam :)

P.S. Zeby nie bylo na prawie 800 filmow mam 12 "10"-tek, rozrzutny nie jestem, w tym przypadku może po prostu lubię filmy przygodowe, Cage'a albo po prostu kocham sie w Kruger? :) hmm

mk34

Ja dałam 10!!

ocenił(a) film na 7
mk34

:) ale się ludziska spinają nad tymi ocenami, jakby od ich kliknięcia na ilość gwiazdek los świata zależał :) każdy ocenia chyba wedle swego gustu, nastroju, sumienia... i ma do tego prawo :) Tobie się podoba mniej :) ok dajesz 2 gwiazdki inny da 10 :) średnia i tak wyjdzie z tego jakaś bardziej obiektywna :) po co to się spinać i obrażać odrazu :) ludziska wyluzujcie :) jak Laska z "chłopaków nie płaczą" :) pozdrawiam Kinomanów :D

ocenił(a) film na 8
ekstazjon

Są filmy które mają jakiś tam przekaz, a są takie które wymyślono dla siana i rozrywki. Ja to lubię i więcej takich filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones